Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

holkysobe 

Jaro 2018 Verměřovice 27.-29.5

98 fotek květen 2018 - zobrazení
V pořadí 12. cyklobabinec jsme uspořádaly v podhůří Orlických hor ve Verměřovicích (nedaleko Letohradu) v roubené chaloupce u Beránků:
http://www.e-chalupy.cz/orlicke_hory/ubytovani-vermerovice-chalupa-u-beranku-8332.php., kam jsme se dopravily vlakem i s koly. Útulná chaloupka zvenku maličká, byla velmi účelně propracovaná ke spokojenosti návštěvníků, kterých by se do ní vešlo 10. Poskytovala nejen nocleh, ale i vybavenou kuchyň, jídelnu, společenský pokoj a venku malý bazén, zděné ohniště s grilem a dokonce i saunu.
První den jsme udělaly okruh po pravém břehu Pastvinské přehrady a vracely se přes Mladkov a Jablonné nad Orlicí podél Tiché Orlice. Chvílemi náročnější trasa, ale za to krásné výhledy do malebné krajiny. Jelikož jsme vyrazily ještě před 10. hodinou, zpět v chaloupce jsme byly již kolem 18. hodiny. Celkem jsme najely 45 km.
Druhý den - v neděli - jsme se sbalily a chaloupku po snídani opustily. Na luxusní cyklostezku nás vyvedli manželé Beránkovi, kteří jeli s rodinou také stejným směrem. Naším záměrem bylo dorazit po proudu Tiché Orlice do Ústí, kde jsme chtěly nastoupit na vlak. Dostatek času a asfaltová stezka nám umožnily zdržet se v Letohradu - hlavně v zámeckém parku a prodloužit výlet až do Chocně, kde jsme se po obědě a zákuskách u nádraží ještě stihly prospat. Pak pokračovaly vlakem do Pardubic a odtud posledních 10 km do medlešického pivovaru, kde jsme měli sraz s několika našimi chrudimskými přáteli.
Celkový počet km za oba dny byl asi 102 km.
Počet účastnic byl tentokrát úctyhodný - 9, a to hlavně proto, že s námi opět mohla jet Růženka, která si od Jitky opatřila motokolo a bez zrychleného dechu absolvovala od pátku až do neděle. Také jsme uvítaly novou členku týmu Moniku Volnou a doufáme, že jsme ji neodradily pro další výlety.
Takže: Blanka, Irča, Iveta Jitka, Monika, Růženka, Světlana, Věrka a Zuzka.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron